Dovilė Grigienė

„Swedbank“ Lietuvoje vadovė

Gretos Skaraitienės nuotr.

Niekas nenutinka be ryžto ir niekas be to nepajudės. Kad tau pasisektų, paprasčiausiai turi tikėti tuo, ką darai. Tai yra vienintelis kelias.

Dovilė Grigienė

Mano darbas padeda man realizuoti save. Tai yra didelė mano gyvenimo dalis ir be jos negalėčiau daug pasiekti ar prisidėti prie visuomenės gerovės.

Mano verslo ir darbo filosofija labai paprasta. Pirma, bet kurioje situacijoje dera stengtis daryti viską, ką gali su turimais ištekliais. Antra, elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi. Visa tai tinka bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Mano asmenybė: esu aktyvi ir turinti savo nuomonę.

Aš dažnai keliauju ir sutinku naujų žmonių. Patirtys darbuojantis kartu su įvairiais žmonėmis suteikia man daug džiaugsmo.

Daug energijos skiriu tikslams, kuriais tikrai tikiu. Sąmoningai atmetu projektus, dėl kurių kyla itin daug abejonių, visą energiją sutelkdama į atsirinktus projektus, todėl mane dažnai lydi sėkmė.

Žmonės dažnai manęs klausia, kaip atsidūriau šioje karjeros stotelėje, ir aš visai nesidroviu apie tai papasakoti. Visada patariu ir dalinuosi savo istorija, kaip mesti iššūkį sau ir pasiekti daugiau. Tačiau mūsų visuomenėje vis dar tenka susidurti su praraja vertinant skirtingų lyčių įstaigų vadovus ir valdybos narius. Tad aš skiriu laiko tam, kad šią prarają sumažinčiau, nes manau, kad tai padeda kurti geresnę visuomenę.

Niekas nenutinka be ryžto ir niekas be to nepajudės. Kad tau pasisektų, paprasčiausiai turi tikėti tuo, ką darai. Tai yra vienintelis kelias.

Įtaka dažnai nuvertinama. Manau, kad kiekvienas asmuo įtakos turi daugiau, nei mano pats. Asmeninė išsakyta nuomonė įkvepia kitus, keičia pasaulį į gera ir formuoja pozityviai nusiteikusią visuomenę.

Būdama banko vadove stengiuosi pabrėžti išsilavinimo ir mūsų elgesio su pinigais svarbą. Tai yra didžiulė atsakomybė, nes bet kokiu atveju būtent žmonės lemia, kokiu keliu pasuks visuomenė.

Tikiu, kad didžiulės organizacijos turi daug daugiau įtakos nei individai, ir galėtų padaryti daugiau, kad atneštų teigiamų pokyčių visuomenei…

Labiausiai nuvertinamas gyvenimo aspektas: tarpasmeniniai ryšiai. Savo užimtuose gyvenimuose esame linkę pamiršti tuos, kurie arčiausiai mūsų, bet mūsų laimė dažnai priklauso nuo tarpasmeninių ryšių tvirtumo.

Nekreipiu dėmesio į tai, kaip žmonės atrodo.

Pastarieji 26-eri nepriklausomybės metai – tai didžiulė sėkmės istorija. Kova už nepriklausomybę ir užmojai, kuriuos mes, kaip valstybė, sugebėjome pasiekti, kad atsidurtume ten, kur šiuo metu esame, skatina mane didžiuotis, kad esu šios šalies pilietė.

Aš esu tikintis žmogus ir neleidžiu sau mąstyti kitaip. Manau, kad tikėjimas labai pasitarnauja, jei nori žengti tolyn siekdamas savo tikslų. Nėra tokių lubų, kurių negalėtum pramušti, ar tikslų, kurių negalėtum pasiekti.

Dvylika užsienyje praleistų metų išmokė mane tolerancijos ir kantrybės, taip pat išplėtė mano mąstymą ir ugdė mano asmenybę. Ši patirtis neįkainojama, ir raginčiau kiekvieną tai patirti, o tada sukauptas žinias parvežti į gimtinę.

Patirtis – tai dovana. Kuo daugiau patirties sukaupi, tuo platesnis tavo akiratis. Taip pat labai naudinga skirti dėmesio įvairiems saviugdos būdams, nes tuomet ateitis tegali būti šviesesnė ir geresnė.

Kiekvienas asmuo turi teisę būti tuo, kuo pats geidžia, ir siekti savo svajonių. Tereikia iš tiesų to norėti.

Mano šeima man visada svarbiausia. Gera aplinka namuose reiškia itin daug ir tai turi didelės įtakos gyvenimo kokybei.

Esu įsitikinusi, kad Lietuva yra teisingame kelyje. Jauni žmonės turi griebti šią galimybę eiti dabartine kryptimi, rodyti daugiau iniciatyvos dalyvaudami politikoje ir vykdydami reformas. Jie yra tie žmonės, kurie kels Lietuvą dar aukščiau, ir būtent todėl privalome dar daugiau į savo šalies žmones investuoti.

Norėčiau matyti mūsų visuomenę vis labiau stiprėjančią.

Nesvarbu, jei šalia esantys žmonės tavęs nepalaiko ar tavimi netiki. Jei kažkuo tiki, tiesiog eik pirmyn ir tau pavyks.

Skaitykite daugiau