Lina Pliūraitė

Drabužių parduotuvės „Le Muse“ bendraįkūrėja

Tomo Adomavičiaus nuotr.

ČIA GIMSTA MŪZOS

Kartą sutikome vienuolį, kuris primygtinai bandė įtikinti, kad svarbiausia – išorė. Tarsi neužtektų būti geram vidumi. Ženklas greta „LeMuse“ įėjimo kviečia užsukti. Jam paklusęs gali likti nustebintas tuo, ką sužinosi apie save. Mes šiek tiek sužinojome: ar tik ne patys sau esame geriausios mūzos? Lina Pliuraitė tiki, kad drabužiai atskleidžia, kuo žmogus save laiko iš tikrųjų, ir paskyrė mums popietę norėdama papasakoti, kodėl gi ji taip mano.

Kokią filosofiją slepia Tavo įmonės ženklas?

„LeMuse“ yra tikruoju grožiu, tuo grožiu, kuris slypi viduje, besirūpinanti įmonė. Drabužiai su „LeMuse“ prekės ženklu apgaubia tavo kūną ir išryškina tavąsias formas, kad ir kokį judesį bedarytum. O besikeisdama forma sukuria skirtingus siluetus ir atskleidžia vidinį žmogaus savitumą.

Elegantiškai gulantys drabužiai suteikia laisvę – jau nebereikia galvoti, kaip atrodo tavo kūnas ar rūpintis dėl jo netobulumų. Užuot drovėjęsis ir susikaustęs, laisvai gali daugiau rūpintis kitais žmonėmis.

Papasakok daugiau apie save. Kaip ėmeisi šios veiklos?

Daug metų dirbau reklamos agentūroje, bet netikėtai kartu su keliais kolegomis nusprendėme pradėti šį projektą. Nors iš pradžių mūsų nelydėjo sėkmė, aš bent jau sužinojau, ką man patinka daryti – piešti drabužių eskizus! Beeksperimentuojant pavyko nupiešti kelis modelius, kurie buvo sėkmingi, tad nusprendžiau dirbti toliau. Taip ir gimė „LeMuse“. Dabar mūsų komandą sudaro 5 žmonės.

Kaip sužinai, kas bus madinga?

Kalbant atvirai, manau, kad mūsų klientai mumis pasitiki, nes aklas sekimas madomis prieštarauja mūsų loso jai. Tikroji mūsų misija – kurti unikalius drabužius charizmatiškiems žmonėms. Kiekvienas jų yra stipri asmenybė su savo stiliaus pojūčiu, tad įdomu juos pažinti, kartu su jais dirbti. Labai svarbu, ko mūsų klientai nori, o kadangi daugelį pažįstame, stengiamės pasiūlyti specialiai jiems pritaikytus dizaino gaminius. Drabužius galima užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje arba paprašyti pasiūti pagal asmeninius poreikius užsukus į mūsų parduotuvę.

Kokia „Le Muse“ sėkmės priežastis?

Svarbiausia „Le Muse“ sėkmės priežastis – čia dirbantys žmonės. Kiekvienas turime gebėjimų skirtingose srityse, tokiose kaip finansai, dizainas ar rinkodara. Mes džiaugiamės ir savo klientais! Visi jie yra tokie žavūs, charizmatiški žmonės, kad iš kiekvieno jų galime daug ko išmokti. Jie – patys tikriausi mūsų įkvepėjai.

Kas pakursto Tavo aistrą darbui?

Man svarbiausia, kad kliento išorė derėtų su jo vidiniu pasauliu. Tik tokiu atveju asmeninis stilius gali būti nuoseklus ir tikras. Tai reiškia, kad man reikia pažinti kiekvieną klientą, nes tai – vienintelis būdas sėkmingai sukurti dizainą, atskleidžiantį asmens individualumą.

Žinoma, mūsų klientai keičiasi, tad kinta ir jų stilius. Tikrai smagu kurti rūbus tokiems nuolat besikeičiantiems žmonėms.

Ką patartum norintiems pradėti savo verslą?

Pagrindinis mano patarimas būtų dirbti toje srityje, kurioje esi talentingas. Daryk tai, ką mėgsti, ką darytum net ir tada, jei tau už tai nemokėtų.

Ir leisk sau būti truputį naiviam! Pasigauk idėją ir keliauk su ja! Jei susiplanuosi per daug, planai labiau trukdys, nei padės, o tu rasi pasiteisinimų, kodėl nepradedi.

Skaitykite daugiau