Sąlygos ir taisyklės

PRISTATYMAS

Visi užsakymai yra priimami ir įvykdomi Vilniuje per vieną darbo dieną, gavus užsakymo apmokėjimą. Visais atvejais stengiamės, kad Jūsų užsakymas būtų pristatytas kaip galima greičiau.

Gavėjams Lietuvoje siuntiniai yra siunčiami registruotu paštu per Omniva kurjerį arba paštomatą. Gavėjams visose kitose šalyse siuntiniai yra siunčiami registruotu paštu per UPS kurjerį.

SVARBU: jeigu planuojate įsigyti ir/ar išsiųsti leidinį į kitą šalį, būtinai nurodykite gavėjo adresą ir telefono numerį dėl tos priežasties, kad, esant būtinybei, kurjeris galėtų susisiekti su gavėju.

Dėl skubaus pristatymo, siuntinio sekimo numerio ar kito klausimo, susisiekite:

info@passport-journal.com

+370 623 00246.

PREKIŲ PIRKIMAS

Užsakymas laikomas įvykusiu tik tada, kai pardavėjas gauna apmokėjimą. Šiuo atveju, pardavėjas ir pirkėjas sudaro legalią teisinę sutartį. Pardavėjas pasilieka teisė bet kuriuo metu, be įspėjimo, atšaukti užsakymą.

SAUGUMAS

Mes nesaugome jokios mokėjimo informacijos savo duomenų bazėje.

Pirkdami leidinius pirkėjų elektroniniai paštai automatiškai yra užregistruojami į prenumeratorius, kurie gaus naujienlaiškius apie naujus leidinius.

KEITIMAS IR GRĄŽINIMAI

Per 14 dienų po užsakymo pristatymo, turite teisę grąžinti užsakymą, kuris privalo būti nepriekaištingos būklės. Už prarastas pristatymo metu prekes neatlyginame. Pristatymo mokesčiai už grąžinamas prekes yra apmokami kliento. Grąžinimo suma už grąžinamas prekes bus sumokėta per dvi savaites nuo prekės grąžinimo į pirkėjo sąskaitą priklausomai nuo pirkėjo naudoto apmokėjimo būdu.

PRIVATUMO POLITIKA

Jokia asmeninė informacija nebus parduodama ar perduodama trečioms šalims.

Klientas pirkdamas leidinius gaus informaciją elektroniniu paštu apie naujas knygas.

BENDROSIOS TAISYKLĖS

Pirkti šioje elektroninėje parduotuvėje turi teisę fiziniai asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka. Pirkdami jūs patvirtinate, jog esate sulaukę 18 metų. Registruodamiesi įsigyti mūsų prekę privalote pateikti savo tikrą vardą, pavardę, el. paštą, adresą, banko duomenis ir kitą reikalingą informaciją.

Pirkdamas pirkėjas leidžia pardavėjui perduoti informaciją (įskaitant atnaujintą informaciją) ar gauti informaciją iš trečiųjų šalių, įskaitant, bet neapsiribojant, pirkėjo kreditinės kortelės numerį arba kredito ataskaitas, siekiant patvirtinti pirkėjo tapatybę, kredito kortelę ir kt.

Jei turite klausimų, rašykite mums adresu:

info@passport-journal.com

Ačiū!